Zadbaj o swoje ciało i umysł

W dzisiejszych czasach ludzie zostają niejako zmuszeni do dbania o swoje ciało. Propagowany w mediach wizerunek szczupłego i zadbanego człowieka nie pozostawia miejsca dla tych, którzy z różnych powodów nie zamierzają wpasować się w oczekiwania i kryteria współczesnego świata. Warto jedno zwrócić uwagę na korzyści, jakie płyną z regularnych treningów i zbilansowanej diety. I to wszystko nie ze względu na opinię społeczeństwa i jego oczekiwania. Zrób to dla siebie, by poczuć, że panujesz nad swoim organizmem i jego ograniczeniami. Korzystaj z porad fachowców i pnij się na sam szczyt świadomości własnego ciała. Ekstremalnie. Poradnik treningowy to wyjątkowa książka, napisana przez jednego z najsilniejszych i najsprawniejszych ludzi w Polsce. Poznaj jego techniki i życie, aby zrozumieć, jak wielką rolę odgrywają w życiu marzenia, samozaparcie i ciężka praca.

Dla prawdziwego wojownika

Ekstremalnie. Poradnik treningowy to wyjątkowa opowieść o człowieku, który zapragnął dostać się do najbardziej elitarnej polskiej jednostki. Był ślusarzem – spawaczem i postanowił przekuć swoje marzenia w czyny. Skupił się na regularnych i zbilansowanych posiłkach oraz intensywnych treningach, które doprowadziły go do sukcesu. Teraz dzieli się swoimi doświadczeniami, by zainspirować innych ludzi do działania i walki o lepsze jutro. Nie każdy z nas marzy o tym, by dostać się do środowiska najsilniejszych i najbardziej zwinnych ludzi w całym kraju. Wielu z nas pragnie jedynie zmian, które przewartościują jego życie i doprowadzą go do sukcesu. Jeśli i Ty pragniesz przełamać własne słabości, zwalczyć ograniczenia i zapanować nad swoim ciałem oraz umysłem, powinieneś sięgnąć po Ekstremalnie. Poradnik treningowy.


Zmień swoje życie

Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak istotną kwestią są regularne treningi. I wcale nie jest tu mowa o presji społecznej, która narzuca nam obowiązek posiadania jędrnego i pięknego ciała. Warto zdać sobie sprawę, że intensywne treningi kształtują przede wszystkim nasz charakter, wzmagają siłę mentalną oraz sprawiają, że mamy chęci, motywację oraz odwagę, aby sięgać po rzeczy, o których dawniej nawet nie śniliśmy. Ekstremalnie. Poradnik treningowy przeprowadzi Cię przez wszystkie najistotniejsze kwestie dotyczące regularnej aktywności fizycznej, nawodnienia, odpowiedniego odżywiania się, efektywności, pewności siebie i motywacji. Nikt nie staje się z dnia na dzień walecznym sportowcem. Warto jednak przyjrzeć się ścieżce rozwoju, która może doprowadzić nas ku wielkiemu sukcesowi. Sięgnij po Ekstremalnie. Poradnik treningowy i przekonaj się, jak aktywność fizyczna może zmienić całe Twoje dotychczasowe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *